Exkluzivně - Reality Královská - realitní kancelář Náchod

Go to content

Main menu:

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu?

Pak v
ždy trvejte na exkluzivním prodeji (exkluzivním zastoupeni).

A víte, proč je pro Vás tak důležitá právě exkluzivita?

Chcete přece ten nejvyšší možný výnos z prodávané nemovitosti.

Je obecně známou skutečností, že pokud není prodej exkluzivní, realizuje se vždy na úkor prodávajícího. Makléř z obavy, že nemovitost prodá jeho konkurent a on přijde o výsledek veškerého předchozího snažení, věnuje nemovitosti pozornost jen v nejnutnější možné míře, to samé platí i o prezentaci a inzerci takové nemovitosti. Naopak maximální úsilí věnuje makléř přesvědčování prodávajícího, aby co nejvíce slevil a tím právě jemu umožnil nemovitost prodat a inkasovat provizi. Prodávající většinou dříve či později podlehne a nemovitost se prodá za zbytečně nízkou cenu a nebo se neprodá vůbec. To však vůbec není zájem prodávajícího.
Naopak při exkluzivním prodeji je kladen důraz na kvalitu prezentace a inzerce, strategie prodeje se dohoduje a volí v úzké součinnosti s prodávajícím a výsledkem je zpravidla vyšší prodejní cena než je aktuální tržní cena předmětné nemovitosti. Pokud by chtěl prodávající prodat za běžnou (aktuální) tržní cenu, může nemovitost prodat sám a nemá žádný důvod ji ještě snižovat o provizi realitní kancelář
e. Přesto se tak v praxi často děje a nesolidní realitní kanceláře prodávají nemovitosti pod tržní cenou přímo před očima svých klientů.
Máme rozsáhlé zkušenosti i z dalších oborů, jako je právo a daně, a nikdy by nás nenapadlo zastupovat klienty jinak než exkluzivně, tedy výhradně a komplexně, a vynikající výsledky při zastupování klientů jsou veřejnosti velmi dobře známé. Stejná logická pravidla platí i v případě zastupování při prodeji nemovitostí.

Exkluzivní prodej přináší pro prodávajícího vyšší cenu, než je cena tržní. A právě v tom spočívá smysl a účel služby renomované realitní kanceláře.

Samozřejmostí je pak certifikovaný makléř, který s Vámi bude v pravidelném kontaktu po celou dobu prodeje nemovitostí a zařídí i veškeré související náležitosti právní či daňové, případně schůzku s patřičnými odborníky. Vše pro Vaše pohodlí, jistotu a zejména maximální výnos z Vámi prodávaného majetku.

 


Makléři společnosti jsou držiteli certifikátu Certifikovaný makléř

 
 
Back to content | Back to main menu